Promocja na narzędzia

Specjalna promocja na narzędzia Rothenberg

Hurtownia Instalex w ramach swojej oferty serdecznie zaprasza do korzystania ze zniżek cenowych na narzędzia marki Rothenberg. W ramach oferowanych promocji polecamy zwrócić szczególną uwagę na taki asortyment, jak zgrzewarki, zaciskarki do rur, gwintownice do rur oraz klucze montażowe.

Zgrzewarki do rur

Oferujemy promocje na zgrzewarki do rur. W ofercie hurtowni Instalex znajdziecie Państwo zarówno kompaktowe, jak i przenośne zgrzewarki doczołowe przeznaczone do rur wykonanych z PE, PP, PB i PVDF.

Zgrzewarki do rur

Zaciskarki do rur

Proponujemy atrakcyjną promocję na zaciskarki do rur. Oferujemy zaciskarki elektrohydrauliczne zarówno z zasileniem akumulatorowym, jaki i sieciowym, jak i szczęki zaciskowe. Zaciskarka do rur

Klucze do rur

W ofercie Instalex znajdziecie Państwo szeroki asortyment kluczy do rur, kluczy nastawnych typu „żabka”. Klucze występują zarówno w atrakcyjnych cenowo zestawach, jak i pojedynczo.

Klucze do rur i nastawne

Giętarki do rur

Oferujemy atrakcyjną zniżkę cenową na giętarki do rur – giętarki hydrauliczne, jak i elektryczne.

Giętarki do rur

Gwintownice do rur

W ofercie Instalex znaleźć można także róznego typu gwintownice do rur marki Rothenberg. Ofrujemy atrakcyjne zniżki cenowe na gwintownice elektryczne, gwintownice ręczne z grzechotką, radełkownice do gwintów, czy urządzenia do wykonywania wpustów do wszystkich gwintownic. Polecamy także kompaktowe maszyny do gwintowania.

Gwintownice do rur

Maszyna do gwintowania