XXIII Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2015

Wod-KanTargi Wod-Kan od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Stanowią swego rodzaju święto dla branży wodno-kanalizacyjnej. Organizowane są z myślą o potrzebach gmin i prywatnych przedsiębiorstw związanych z sektorem wodnym i kanalizacyjnym.

Popularność targów związana jest z wagą branży wodno-kanalizacyjnej, jaką posiada ona od momentu wstąpienia do Unii Europejskiej. Od 2003 roku na gospodarkę wodną wydano w Polsce 60 miliardów złotych. Kanalizacje, stacje, systemy uzdataniania wody kosztowały 16 mld zł. Dzięki temu poprawia się stan środowiska naturalnego, a w naszych kranach pynie coraz lepsza jakościowo woda.

Dlatego tak istotna jest mozliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi branży, nowinkami pochodzącymi z całego świata – na targi przyjeżdżają wystawcy zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

W tym roku targi Wod-Kan zostały objęte honorowym patronatem przez Minister Infrastruktury i Rozwoju Panią Marię Wasiak oraz Sekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska Pana Stanisława Gawłowskiego.

Program targów przewiduje poruszanie tematyki dotyczącej systemów uzdatniania wodu i ścieków, urządzeń służących do budowy i naprawy sieci wodnych i kanalizacyjnych, urządzeń pomiarowych, poszczególnych elementów takich sieci – rur, kształtek, studni, pomp, mieszadeł, armatury, ale także systemów informatycznych do zarządzania infrastrukturą sieci wodno-kanalizacyjnych.

Nazwa imprezy:

  • XXIII Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2015

Termin wydarzenia:

  • 26-28 maja 2015

Godziny:

  • 26 maja od 10.00 do 22.00
  • 25 maja od 10.00 do 24.00
  • 28 maja od 10.00 do 15.00

Miejsce:

Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka”
ul. Toruńska 59
85-023 Bydgoszcz

Organizator:

  • Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. J. Kasprowicza 2

Więcej informacji: