gwintownice do rur

Gwintownice do rur stalowych – zarówno ręczne, jak i elektryczne – przeznaczone do wykonywania gwintów na rurach stalowych. Zachęcamy do skorzystania z promocji na gwintownice.

Wicej

klucze do rur

Klucze do rur to różnego rodzaju klucze monterskie typu żabka, szwed, hakowe, bądź łańcuchowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z promocją dotyczącą kluczy do rur marki Rothenberg.

Wicej

wiertnice

Wiertnice Wiertnice stosuje się do wiercenia otworów na sucho lub mokro w ścianach z cegły i betonu.

Wicej

zgrzewarki do pe i pp

Zgrzewarki do PE i PP Zgrzewarki do PE i PP stosowane są do łączenia ze sobą dwóch kawałków tego samego rodzaju materiału, np. polietylenu lub polipropylenu za pomocą zgrzewu. Promocja na zgrzewarki do rur – znakomita okazja do zakupów z niższej cenie!

Wicej

zaciskarki do rur

Zaciskarki wykorzystuje się do łączenia ze sobą dwóch elementów, np. miedzianych, pex lub stalowych – poprzez zaciśnięcie odpowiedniej kształtki.

Wicej

gietarki do rur stalowych i miedzianych

Giętarki stosowane są do gięcia na zimno rur stalowych lub miedzianych.

Wicej

czyszczenie rur i kanalow

Przyrządy do czyszczenia i inspekcji rur oraz kanałów Przyrządy do inspekcji rur i kanałów to kamery umożliwiające zdalną, bezinwazyjną inspekcję pomagającą między innymi zlokalizować zatory lub ocenić stan techniczny rur i kanałów. Natomiast przyrządy do czyszczenia to np. ręczne spirale oraz maszyny ręczne i elektryczne wyposażone w różne spirale czyszczące oraz w wiertła przeznaczone do…

Wicej

przyrzad do klimatyzacji

Przyrządy do klimatyzacji i chłodnictwa to np. stacje uruchamiania i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych, pompy do opróżniania układów chłodniczych oraz urządzenia do odsysania środka chłodniczego.

Wicej

zamrazarki do rur

Zamrażarki do rur stosuje się do szybkiego zamrożenia rur, dzięki czemu możliwe stają się naprawy lub rozbudowa instalacji bez konieczności opróżniania instalacji.

Wicej

narzedzia do lutowania

Narzędzia do lutowania to różnego rodzaju palniki oraz lutownice do lutowania miękkiego i twardego.

Wicej