wlazy i wpust

Oferujemy włazy z pokrywą żeliwną oraz żeliwno-betonową wykonane z żeliwa szarego lub sferoidalnego. Jako opcja do dyspozycji także włazy zaopatrzone w rygle zabezpieczające przed obrotem.

Wicej

separatory tluszczu

Proponowane separatory służą do oddzielania ze ścieków sanitarnych tłuszczy i skrobii oraz do oczyszczenia wód opadowych lub roztopowych z garaży i terenów ciągle narażonych na skażenie substancjami ropopochodnymi.

Wicej

rury i ksztatki z pcv i pp

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również rury i kształtki z wykonane z PP (polipropylenu wielowarstwowego) oraz rury i kształtki wykonane z PCV przeznaczone do sieci kanalizacyjnych bezciśnieniowych – lite oraz spienione. Posiadamy pełen zakres kształtek połączeniowych takich jak: kolana, trójniki, mufy, redukcje, korki, czy trapery.

Wicej

Rury kamionkowe i kształtki z kamionki - główne elementy nowoczesnej instalacji

Dla fachowców w branży – rury i kształtki z kamionki system L i H gwarantujące trwałość i niezawodność w każdym projekcie. Doskonałe parametry, trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne. Zapytaj o parametry techniczne!

Wicej

rury i ksztaltki z zeliwa

Polecamy rury i kształtki z wykonane z żeliwa dostępne w wersji kielichowej łączone na sznur smołowy lub uszczelkę oraz bezkielichowe w systemie DKI łączone na opaski.

Wicej

zawory na- i odpowietrzajace

W naszej ofercie znajdują się zawory na i odpowietrzające stosowane do zabudowy w komorach oraz do zabudowy podziemnej – przeznaczone do ścieków.

Wicej

studnia betonowa

W naszej ofercie znajdują się studnie betonowe oraz kręgi betonowe przeznaczone do budowy sieci wodno-kanalizacyjnych. Poszczególne elementy sieci wykonane są z prefabrykatów, na które składają się następujące elementy: dna, kinety oraz kręgi. Zapoznaj się z stroną obszernie omawiającą kanalizacyjne studnie betonowe znajdujące się w ofercie hurtowni Instalex!

Wicej

studnie tworzywowe

Studnie tworzywowe wyposażone w kinety, rury wznoszące, teleskopy z włazem lub wpustem o średnicach: 315, 400, 425 lub 630 mm.

Wicej

zasuwy

Zasuwy o zabudowie krótkiej F4 lub długiej F5 do zabudowy pod ziemią lub w komorach. Przeznaczone do wody brudnej i ścieków komunalnych.

Wicej

rury i komory drenazowe

Proponujemy rury i komory drenażowe do rozsączania i gromadzenia wód deszczowych.

Wicej

przepompownia do sciekow

Przepompownie do ścieków przydomowe i przemysłowe wyposażone w zbiornik i pompę zatapialną.

Wicej

korek pneumatyczny

Posiadamy w sprzedaży korki zamykające pneumatycznie do wykonywania prób rurociągów kanalizacyjnych.

Wicej

odwodnienia liniowe

Oferujemy odwodnienia liniowe przeznaczone do odprowadzania wód opadowych z utworzonych miejsc parkingowych oraz z garaży. Proponujemy odwodnienia wykonane w różnych klasach obciążenia, zaopatrzone w ruszty żeliwne z blachy ocynkowanej lub kwasoodpornej.

Wicej

rura przepustowa

Rury do zastosowania przy realizacji przepustów pod drogami – wykonane z tworzywa, bądź z betonu.

Wicej

zawory zwrotne

Zawory zwrotne kulowe z zastosowaniem do wody brudnej lub ścieków w komplecie z wyczystką lub bez wyczystki.

Wicej