zasuwy do gazu

Zasuwy do gazu stosowane są do zabudowy podziemnej. Występują w wersji kołnierzowej, z końcówkami do wspawania i do zgrzewania.  

Wicej

rury i ksztatki z pe do gazu

Oferujemy pełen zakres kształtek z PE do gazu – segmentowe: trójniki segmentowe w zakresie średnic od 90 do 630 mm; SDR 11, SDR 17,6, łuki segmentowe 5° do 90° w zakresie średnic od 90 do 630 mm; SDR 11, SDR 17,6, tuleje kołnierzowe w zakresie średnic od 50 do 630 mm, zaślepki w zakresie średnic od 63 do 315 mm, redukcje centryczne w zakresie średnic od 50 do 630 mm.

Wicej

przejscia pe stal

Przejścia PE- stal głównie do przyłączy domowych- kołnierzowe i z końcówkami gwintowanymi.

Wicej

szafka gazowa

Szafki gazowe stalowe wykonane są w różnych kolorach w wersji zwykłej i ozdobnej- retro.

Wicej

rury stalowe bez szwu

Rury stalowe bez szwu- oferujemy pełen asortyment rur w zakresie średnic od 10 do 250 mm.

Wicej

ksztaltki do gazu

Oferujemy pełen zakres kształtek czarnych z żeliwa ciągliwego: mufy, kolanka, nyple, trójniki, czwórniki, redukcje, śrubunki, korki, przeciwnakrętki, kapy.

Wicej

zawory-kulowe-do-gazu

Zawory kulowe gwintowane do gazu- do instalacji gazowych budynków zasilanych paliwami gazowymi. Zawory występują z dźwignią jednoramienną, mogą być z dwoma gwintami wewnętrznymi (WW) lub jednym gwintem wewnętrznym, a drugim zewnętrznym, tzw. nakrętno- wkrętne (WZ).

Wicej

detektor gazu

Detektory do gazu występują w wersji przenośnej oraz stacjonarnej, dwuprogowe i pomiarowe, detektory CO2. Stanowią skuteczną ochroną dla pracowników w pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie może wystąpić obecność gazów palnych i niebezpieczeństwo wybuchu.

Wicej

zawor odcinajacy do gazu

Zawory odcinające do gazu klapowe typ MAG-3 oraz motylkowe typ ZM.

Wicej

reduktory cisnienia gazu

Reduktory ciśnienia gazu pośredniego i bezpośredniego działania.

Wicej

sygnalizator do gazu

Sygnalizatory do gazu optyczne i akustyczne przeznaczone są do dźwiękowej i wizualnej prezentacji stanów alarmowych pojawiających się na wyjściach sterujących detektorów gazów.

Wicej